DOĞA VE İNSAN DOSTU KİŞİSEL BAKIM VE SÜRDÜRÜLEBİLİR DOĞAL YAŞAM ÜRÜNLERİ
 
DOĞA VE İNSAN DOSTU KİŞİSEL BAKIM VE SÜRDÜRÜLEBİLİR DOĞAL YAŞAM ÜRÜNLERİ

HAKKIMIZDA


Yaşam yolculuğu, yolculuğumuz sırasında bize sunulanları nasıl değerlendirdiğimiz ve seçimlerimiz diye düşünüyorum. Kızlarımı büyütürken  onlar için en iyisini ve doğalını bulmak ve yapabilme arayışı, çabası içindeydim. Sürekli araştırıyor, eğitimlere katılıyor ve uygulamaya çalışıyordum.

Küçük kızımın bir türlü geçmeyen yarası için Kudret Narı Yağı yapmaya başladım. Yara ve yanıkların geçmesinde çok etkiliydi. Kudret Narı Yağı'nı yüz bakım onarım kreminde kullandım. Daha sonra büyük kızımın çalışma hayatında  yaşadığı stres ve yoğun radyasyon etkisini azaltmak için 'ne yapabilirim' araştırması Tentürlü Cilt Arınma Suyu'nun formülünü oluşturmamı sağladı.

Kişisel bakım ürünleri, sağlıklı ve doğal yiyecekler üretmek önce tutkum sonrasında yaşam biçimim oldu. Bu tutku beni araştırmaya yönlendirdi. Yola çıkışım böyle başladı. Doğaya olan sevgim, doğal ve şifalı olan ürünlere, kadim bilgilere olan merakım, aldığım eğitimler, tecrübelerim, yaptığım araştırmalar, sayısız denemeler ve zaman içerisinde oluşan kendi formüllerimin ailem ve yakın çevremde beğeni ile karşılanması, oluşan kullanıcı memnuniyetleri beni Şifa Atölyesi'ni kurmaya yönlendirdi. Farkındalıklarım sorumluluklarımı artırdı sanırım. Ürünlerin hikayesi esasında kendi yolculuğumdaki dönüşümüm. Doğadan aldığım ilhamla Şifa Atölyesini kurmam...

Daha yaşanabilir bir dünya ve sağlıklı bireyler için, doğayla uyum ve bütünlük içinde, yeşil üretim uygulamalarına önem vererek, doğa ve insan dostu ürünler üretmekteyiz. İki kızım ile birlikte birbirini tamamlayan görev dağılımı ile çalışıyoruz. Kişisel bakım ürünlerimiz mesul müdürümüz denetiminde, laboratuvar analiz roporlarıyla birlikte T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç  ve Tıbbi Cihaz Kurumu ÜTS sistemine kayıtlıdır.

Doğru zamanda, doğru şekilde toplanmış ve işlenmiş bitkiler, içerisinde hiç bir katkı maddesi bulunmayan ürünler, sağlığı koruma ve sürdürmeye yardımcı olma niyeti ile hazırlanmaktadır. Yerel hammade tedariği ile doğaya saygılı yeşil üretim ve sürdürülebilir, minimal ürün yaklaşımını benimsiyoruz.

Doğanın bütün güzellikleri, şifası bizimle daim olsun.

Sürdürülebilir bir ekosistem hep birlikte mümkün.

Sevgiyle

Şafak Nergiz                                                                                                                                                                                                                                    E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.