• Tentürlü Cilt Arınma Suyu
Tentürlü Cilt Arınma Suyu
Ürün Kodu : 00012       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
199.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+


TENTÜRLÜ CİLT ARINMA SUYU

Arınma zihinsel, duygusal, fiziksel ve ruhsal anlamda bütünsel yaklaşımla mümkündür.

Tentürlü Cilt Arınma Suyu, geliştirdiğimiz patentli formülü, kulanım kolaylığı ile etkinlikleri bilimsel olarak kanıtlanmış doğal bileşenler biraraya getirerek doğallığı bozulmadan, geleneksel kadim yöntemler göz önüne alınarak hazırlanmıştır. 

Tentürlü Cilt Arınma Suyu doğal içeriği sayesinde cilt üzerindeki çevresel faktörlerin verdiği olumsuz etkilerden doğal yol ile arınmanıza yardımcı olur.  Adaçayının antibakteriyel (bakteri öldürücü), fungostatik (mantarların çoğalmasını durdurucu), virostatik (virüslerin çoğalmasını durdurucu) etkisi vardır. İçindeki adaçayı ve rafine olmamış deniz tuzu negatif enerjiyi nötürleyerek hem koruyucu hem de rahatlatıcı etkisi ile bedenin topraklanmasına yardımcıdır. Rafine olmamış deniz tuzunun içindeki mineraller, cildin ihtiyacını sağlar. Adaçayı ve deniz tuzu üzerimizde biriken elektromanyetik yükten arınmamıza yardımcı olur. Adaçayı tentürü anksiyeteyi yani kaygı ve sıkıntı hissini azaltan, mental sakinlik sağlamaya yardımcıdır. Adaçayı tentürü  probiyotikdir.

Çocuklar da dahil tüm aile bireylerininde kulanabileceği saflıktadır. Katkı maddesi  içermez.  +3 yaş kullanıma uygundur.

Kullanım Önerisi: Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz an ellere, arzu ederseniz beraberinde ayaklara birkaç kez sıkın ve akan su ile durulayın. Üzerinizde durulanmadan da kalabilir. Duş almadan önce; saçlarınıza dahil tüm vücudunuza da uygulayabilirsiniz.


Uyarı: Önerilen şekilde haricen kullanın. Gözlere püskürtmeyin. Direk güneş ışığına maruz bırakmayın. 

Ürünün içeriği: Aqua, Sea Salt, Salvia Officinalis Leaf, Vinegar

100ml

Doğa dostu

Vegan

Katkı maddesi içermez

Bu ürün, ortak geleceğimiz için yeşil üretim uygulamaları önemsenerek üretildi.

Yeşil ürün, çevresel etkilerini en aza indirmek için tasarlanmış sürdürülebilir bir üründür. 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?