Yaşam yolculuğu, yolculuğumuz sırasında bize sunulanları nasıl değerlendirdiğimiz ve seçimlerimiz diye düşünüyorum. Kızlarımı büyütürken  onlar için en iyisini ve doğalını bulmak ve yapabilme arayışı, çabası içindeydim. Sürekli araştırıyor, eğitimlere katılıyor ve uygulamaya çalışıyordum.

Küçük kızımın bir türlü geçmeyen yarası için Kudret Narı Yağı yapmaya başladım. Yara ve yanıkların geçmesinde çok etkiliydi. Kudret Narı Yağı'nı yüz bakım onarım kreminde kullandım. Sonrasında büyük kızımın çalışma hayatında  yaşadığı stres ve yoğun radyasyon etkisini azaltmak için 'ne yapabilirim' araştırması Adaçaylı Cilt Arınma Suyu'nun formülünü oluşturmamı sağladı.

Kişisel bakım ürünleri, sağlıklı ve doğal yiyecekler üretmek önce tutkum sonrasında yaşam biçimim oldu. Bu tutku beni araştırmaya yönlendirdi. Yola çıkışım böyle başladı. Doğaya olan sevgim, doğal ve şifalı olan ürünlere olan merakım, aldığım eğitimler, tecrübelerim, yaptığım araştırmalar, sayısız denemeler ve zaman içerisinde oluşan kendi formüllerimin ailem ve yakın çevremde beğeni ile karşılanması, oluşan kullanıcı memnuniyetleri beni Şifa Atölyesi'ni kurmaya yönlendirdi. 

Şimdi çocuklarım, torunlarım ,tüm canlılar ve doğa için ellimden gelenin en iyisini yapabilme azmi ile çalışıyorum. Farkındalıklarım sorumluluklarımı artırdı sanırım. Ürünlerin hikayesi esasında kendi dönüşümüm. Faydalı olabilme isteği beni ekolojik sürdürülebilir yaşamı destekleyen doğa dostu, adil üretim yapabilmeye yönlendirdi.


Şimdi hepberaber sağlıklı ve doğal olana ulaşmak, ekolojik ve sürdürülebilir yaşamı desteklemek için burdayız.

Şifamız bol, daim olsun.


E-Newsletter
Do you want to be informed first about discounted products and opportunities?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.