•  Dört Farklı Çeşit Doğal Yüz ve Vücut Sabun Seti
  •  Dört Farklı Çeşit Doğal Yüz ve Vücut Sabun Seti
Dört Farklı Çeşit Doğal Yüz ve Vücut Sabun Seti
Ürün Kodu : 0028       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
220.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo


Cilt temizliğiniz için %100 doğal bitkisel yağlardan üretilen el yapımı butik üretim sabun çeşitleri.

Cildinizi nazikçe temizler ve ciltteki sebumu  dengelemeye yardımcı olur.

Kudret Narı Yağlı Sabun: Yenilebilir %100 doğal bitkisel yağlardan üretilen el yapımı butik üretimdir. Sabun, kullanılan Kudret Narı Yağının ve zeytinyağının özelliklerini içinde bulundurur. Cildin canlı görünmesine yardımcıdır.

Dikenli İncir Yaprağı Yağlı Sabun: Yenilebilir %100 doğal bitkisel yağlardan üretilen el yapımı butik üretimdir. Sabun, kullanılan Dikenli İncir Yaprağı Yağının ve zeytinyağının özelliklerini içinde bulundurur. Saçların ve cildin canlanmasına, onarılmasında yardımcıdır.

At kestanesi Yağlı Sabun: Yenilebilir %100 doğal bitkisel yağlardan üretilen el yapımı butik üretimdir. Sabun, kullanılan At Kestanesi Yağının ve zeytinyağının özelliklerini içinde bulundurur. Hücre yenilenmesine yardımcıdır. İçindeki at kestanesi parçacıkları ile ciltte peeling etkisi yapar.  

Lavanta Yağlı Sabun: Yenilebilir %100 doğal bitkisel yağlardan üretilen el yapımı bütik üretimdir. Sabun kullanılan Lavanta Yağının ve zeytinyağının özelliklerini içinde bulundurur. Cildin canlanmasında,onarılmasında yardımcıdır.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?